День пам’яті та примирення

8 травня в Україна з усім цивілізованим світом  відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Друга світова війна одна з найбільш кривавих і жорстоких в історії людства. День пам’яті та примирення важливий для кожної людини. Це день  пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тих, хто загинув на фронтах, в окопах, від бомбардувань; побував у полоні чи концтаборах, чи зник безвісти… А примирення є символом того, що всі  країни повинні об’єднатися разом.

Проте, на жаль, цього року Україна відзначає День пам’яті та примирення  в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка зазіхнулася на незалежність, територіальну цілісність України, існування українців…

Сьогодні ми знову боремось за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Наші воїни сміливо і самовіддано боронять Батьківщину, протистоять імперським замашкам, амбіціям агресивного сусіда, який заради досягнення мети не гребує ані воєнними злочинами, ані злочинами проти людства.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, хто загинув від нацистського режиму і віримо, що невдовзі святкуватимемо перемогу над російськими окупантами, перемогу над російським нацизмом.

Пам’ятаємо… Перемагаємо.

Перемога за нами!

Слава Україні!