«Community Policing: сучасні реалії»

У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулась щорічна онлайн-конференція англійською мовою з теми «Community Policing: сучасні реалії». Її учасниками стали курсанти-другокурсники спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Філософія Community Policing звучить так:  «The police are the public and the public are the police!» (поліція для громади і громада для поліції), – і для майбутніх правоохоронців вона є особливо актуальна.

Потреба у безпеці є однією з базових для людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її забезпечити. Працівники поліції у своїй роботі акцентують увагу на тих аспектах, які важливі саме в повсякденному житті людей і посилюють почуття безпеки безпосередньо за місцем їх проживання. Провадження превентивних (попереджувальних) методів роботи поліції, які є можливими лише за співпраці різних груп суспільства з поліцією, якісно впливає як на рівень безпеки, так і на ставлення громадян до поліції. Курсанти усвідомлюють значення філософії Community Policing у своїй майбутній професійній діяльності в правоохоронних органах.

У своїх доповідях курсанти розказали  про методи попередження та запобігання злочинам в умовах воєнного стану в Україні та роботу поліцейських в США та Європейських країнах.

Конференцію підготували та провели доцентки кафедри іноземних мов, к.п.н. Людмила Тишакова та Ольга Юніна.