У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбулось факультативне заняття з питань бронювання військовозобов’язаних

Для слухачів магістратури ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка провели факультативне заняття за темою «Виконання заходів з метою бронювання військовозобов’язаних та контроль за веденням їх обліку в підрозділах Національної поліції».

Відбувся захід у межах навчальної  дисципліни «Робота з персоналом в органах Національної поліції.

 Лектором заняття виступив офіцер відділення військового обліку пункту бронювання сержантів та солдатів запасу Сєвєродонецького РТЦК та СП Олександр Гутаров. Він розказав поліцейським про ведення військового обліку військовозобов’язаних на підприємствах, установах, навчальних закладах та органах місцевого самоврядування.

Ще одне важливе питання, яке розглядали під час зустрічі – бронювання військовозобов’язаних керівниками установ, підприємств тощо.

«Бронювання того чи іншого спеціаліста має бути логічно обґрунтованим, тобто людина має бути важливою для нормального функціонування підприємства. Забронювати без певних поважних причин працівника неможливо», – зазначає Олександр Гутаров.

По завершенню заходу магістранти могли ставити питання щодо військового обліку, бронювання, на які отримали змістовні відповіді.