Відбулась інтерактивна дискусія «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України»

30 листопада представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка долучилися до інтерактивної дискусії «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України».

Метою проведення інтерактивних дискусій стало обговорення результатів досліджень МВС. Зазначимо, що «Розуміння маскулінності та ґендерної рівності в секторі безпеки України» – це перше національне дослідження, яке провели за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України. Дослідження здійснювалося за експертної та технічної підтримки структури ООН Жінки в Україні, за фінансової підтримки урядів Швеції та Норвегії, у партнерстві з неурядовою організацією «Promundo-US».

Захід був поділений на 3 блоки. Під час роботи першого учасники обговорювали, що таке гендерна рівність, маскулінність та фемінність, під час другого – гендерні стереотипи та стереотипні погляди щодо ролей жінок та чоловіків на робочому місці. І на завершальному етапі говорили про насильство за ознакою статі (у тому числі і про домашнє насильство) та про прояви сексуальних домагань у громадських місцях.

По завершенню заходу визначили найактивніших учасників дискусії.