Засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін за участі курсантів та викладачів Донецького державного університету внутрішніх справ

Cьогодні у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулося розширене засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін за участі курсантів та викладачів Донецького державного університету внутрішніх справ. Захід організували у межах пілотного проєкту «Академічна мобільність між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС».

Доценти кафедри Сергій Головкін та Артем Коваленко продемонстрували гуртківцям і гостям криміналістичну лабораторію університету та сучасні техніко-криміналістичні засоби, що використовуються в освітньому процесі. Присутні дізналися про можливості використання технологій 3D сканування, безпілотних літальних апаратів, приладів для попереднього аналізу документів та інших новітніх приладів у діяльності з розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.

 

Використовані під час заняття  прилади та засоби придбані до криміналістичної лабораторії університету за сприяння Європейського Союзу у межах грантової програми «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка в Луганській області».