У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбувся захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи

Вісім років тому, 21 листопада, почалися події, що назавжди змінили хід історії – Революція Гідності, а за нею Євромайдан, війна на Сході України. Ці події показали, що українці – народ, який боротиметься до останнього за свою незалежність.

Про свій мотив стати добровольцем на захисті держави курсантам Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка розказала Анна Логвінова, парамедик, молодший сержант добровольчої роти Карпатська Січ: “Я не могла вчинити інакше, мені боліло, коли чула, скільки хлопців гине. І гинуть вони не від куль, а від відсутності вчасно наданої медичної допомоги”.

Організаторами цієї зустрічі виступили викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та кафедри юридичної лінгвістики та практичної психології.

Окрім цього, Анна розказала про деякі сторінки свого бойового шляху, поділилася історіями спасіння бійців під Донецьким аеропортом, в Пісках і гарячих точках Луганщини.

На запитання чи змінилося її життя після війни, Анна відповіла, що війна повністю перевернула її життя, навчила цінувати людей поруч і кожну мить свого життя.

“Я пішла на війну 18-річною дівчиною, а повернулася сивою не по роках жінкою. Я зрозуміла, що боятися нормально, але потрібно свій страх долати і йти вперед, бо на тебе чекають. Війна назавжди залишається в крові, стає твоїм єством. Ми маємо вистояти і бути незалежною нацією, а для цього потрібно боротися”, – підсумувала Анна.