У ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка відбулась науково-практична конференція «Гендерні аспекти злочинності»

В університеті в режимі онлайн відбулась чотирнадцята міжвузівська науково-практична онлайн-конференція «Гендерні аспекти злочинності». Участь у ній взяли науковці з різних університетів України та курсанти нашого університету.

Робота конференції була розподілена на три секції: гендер як предмет соціально-гуманітарних досліджень, гендерна специфіка злочинності в Україні і світі та гендерне кримінальне право.

На заході висвітлювали питання гендерної соціалізації як проблеми правової культури, кримінальні правопорушення з урахуваннях гендерних аспектів, домашнє насильство  та проблеми його класифікації та ін.

Окрім цього, під час проведення конференції відбулось оголошення підсумків Всеукраїнського конкурсу емпіричних досліджень молодих учених «Гендерні аспекти злочинності».  За його результатами 1 місце посіла   Тетяна Азаренко  із темою «Інтеграція гендерної складової в діяльності Національної поліції України як один зі способів протидії домашньому насильству в Україні»; 2 місце – Олександра Попова із темою «Комунікація поліцейського з громадою: гендерний аспект»; 3 місце – Анастасія Слухаєнко із темою «Гендерні мотивації жінок-поліцейських у Луганській області».