У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка розпочалась кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Цього року у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка розпочалась кампанія «16 днів проти насильства» з перегляду та аналізу фільму  «За ознакою статі». У ньому продемонстровано історію жінки-судді, яка на своєму шляху зіштовхнулася з несправедливим ставлення до жінок.

Відбувся захід за участі курсантів Донецького державного університету внутрішніх справ та  тренерки та консультантки з координації діяльності на регіональному рівні Ірини Ломкової.

Після перегляду присутні обговорили проблематику стрічки, висловили свою точку зору стосовно гендерної рівності та дискутували на тему позиції жінки у суспільстві сьогодні.  Окрім цього здобувачі вищої освіти обговорили можливі засоби спощеного доступу до правового захисту  осіб з інвалідністю у випадках дискримінації. 

А комфортні умови для учасників були створені завдяки закупівлі крісел-мішків. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту “Підтримка Європейського Союзу для Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка: кращі умови та можливості для навчання”.

Захід ще раз нагадав про проблеми гендерної рівності між жінками та чоловіками у суспільстві, а також дав змогу підвищити рівень обізнаності щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Загалом, впродовж 16 днів в університеті заплановано проведення низки заходів, а саме: тематичних семінарів, лекцій, конкурсу малюнків, круглого столу, а також рольової гри-імітації процедури 1503 «Держава Україна проти концепції невизнання голодомору 1932 – 1933 років геноцидом українського народу» та дебатів на тему домашнього насильства «Зав’яжи та нікому не кажи – історичний архетип чи пережиток минулого?».