Провели підсумковий захід до Тижня безпеки дорожнього руху

18 листопада відбувся підсумковий захід, присвячений Тижню безпеки дорожнього руху – семінар-практикум «Актуальні проблеми відповідальності водіїв за порушення правил дорожнього руху України».

На початку засідання Зураб Болоташвілі зазначив, що кількість ДТП в Україні щороку збільшується. За п’ять років на дорогах нашої країни загинуло приблизно стільки ж людей, скільки – за час війни на сході України. Щороку гине понад 3 тисячі осіб і понад 30 тисяч отримують травми.

Надалі з курсантами спілкувалася начальник відділу адміністративної практики управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції України, капітан поліції Вікторія Михайлова. Вона розказала про адміністративні правопорушення у сфері дорожнього руху в Луганській області, а також в цілому по України. Пояснила інформацію щодо змін до статей 122, 130 та ін. КУпАП, а також розказала, як здійснюється затримання, фото-, відеофіксація та яка процедура складання протоколу про адміністративне правопорушення ПДР.

Після цього із доповідями виступили курсанти 2 курсу, обговорювали такі теми, як: «Відповідальність за порушення ПДР в Україні», «Адміністративна практика», «Велосипедист – фактор підвищеної небезпеки на дорозі», «Причини ДТП та шляхи їх попередження», «Відповідальність за порушення правил дорожнього руху» тощо.

Після цього учасники семінару-практикуму мали змогу обговорити кращі доповіді да зробити загальні висновки щодо зазначеної теми.