Зустріч з ґендерних питань із курсантами та студентами

20 жовтня відбулась зустріч курсантів і студентів із представниками «Сєвєродонецької молодіжної ради» у межах проєктів  “1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека” та  “Підтримка Європейського Союзу для Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка: кращі умови та можливості для навчання”.

Зустріч була присвячена ґендерним питанням. Зокрема, тренерка Ірина Ломкова розказала про 4 основні сфери реалізіції резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”. Закцентувала увагу на запобіганні ґендерному насильству, а також сприянні усвідомлення даної проблематики.

Через ігрову форму курсанти та студенти вчилися розпізнавати, що можна класифікувати як ґендерне насильство, висловлювали свої думки з приводу проблематики та наголосили на важливості врахування ґендерної перспективи у справі надання допомоги та відновлення.

А комфортні умови для учасників були створені завдяки закупівлі крісел-мішків. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту “Підтримка Європейського Союзу для Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка: кращі умови та можливості для навчання”.