Відбулись IX Дідоренковські кримінологічні читання

На кафедрі соціально-гуманітарних наук Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулись IX Дідоренковські кримінологічні читання.

Студентські та курсантські кримінологічні читання в університеті відбуваються з 2002 року. Вони є фіналом конкурсу кримінологічних досліджень, які проводять здобувачі освіти  під час вивчення дисципліни «Кримінологія».

За результатами проведення кримінологічних читань цьогоріч І місце посіла Олександра Попова. Вона висвітлила тему гендерного аспекту  комунікації поліцейського з громадою (на основі відеороликів з Youtube).

ІІ місце посіли Ліна Грозик та Анастасія Слухаєнко із темою «Гендерні мотивації жінок-поліцейських у Луганській області».

ІІІ місце розділили між собою курсант Дмитро Нікульніков, який виступив із темою «Причини зради держави поліцейськими під час збройного конфлікту на Сході України»,та студентка Владислава Недодаєва – «Девіантні вчинки дівчат студенток/курсанток, які знаходяться на межі кримінального злочину».

Диплом «За актуальність теми дослідження» отримала Олена Арланова («Ставлення населення до насилля відносно до поліцейського та цивільних осіб»), а диплом «За оригінальність теми дослідження» – Катерина Сєрая («Чоловік, як жертва домашнього насилля»).