В університеті відувся кругрий стіл “Особливості кримінально-правової протидії злочинності в умовах проведення операції Об’єднаних сил””

Предстаники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з Державним бюро розслідувань та OSCE Project Coordinator in Ukraine провели круглий стіл «Особливості кримінально-правової протидії злочинності в умовах проведення операції Об’єднаних сил».

Участь у заході взяли співробітники правоохоронних органів, науковці, судді. Вони обговорили кримінальні та процесуальні аспекти протидії злочинам на території Луганської та Донецької областей.

Зокрема, розглядали особливості огляду місця події в районі бойових дій  та взаємодії судових та правоохоронних органів, експертизи слідів обстрілу та використання поліграфу, особливосты відновлення правосуддя в контексті реінтеграції, а також питання протидії корупції.

На завершення учасники наголосили на важливості та  необхідності проведення подібних заходів задля подальшого дослідження норм законодавства.