Участь представниці ЛДУВС у засіданні Робочої групи з безпеки та соціальної згуртованості

Курсантка ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка  Ліна Грозик виступила на засіданні Робочої групи з безпеки та соціальної згуртованості.

Ліна зазначила, що наразі є учасницею проекту ООН Жінки, який реалізується в партнерстві з «Інтерньюз-Україна» “Зміцнення потенціалу молодих жінок з цільових громад Донецької та Луганської областей для просування Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека на місцевому рівні”, в якому молоді жінки з 10 громад Луганської області підвищують свої знання щодо ролі Резолюції ради безпеки ООН 1325 в посиленні безпеки жінок і дівчат під час конфлікту та лідерських якостей.

Вона звернула увагу, що для неї, як представниці  Сєвєродонецької міської громади, важливо звернути увагу влади та громадськості на створення безпечного громадського простору та профілактику і реагування на сексуальні домагання та інші форми сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в громадських просторах громади.

Також вона зазначила про важливість участі в процесі розробки програм молодих дівчат, з різними потребами та проблемами в тому числі з центральної садиби, віддалених населених пунктів, жінок і дівчат з інвалідністю, ВПО, молодих матерів інших.

Ліна Грозик зазначила, що підтримує цю ініціативу зі сторони молодих жінок громади, та запропонувала рекомендувати голові Сєвєродонецької  ВЦА, Олександру Стрюку, розглянути можливість її затвердждення в найближчий перспективі, а також прийняття на рівні громади місцевого плану дій 1325 «Жінки.Мир.Безпека» на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325.