Практичне заняття з криміналістики з використанням безпілотних літальних апаратів

Викладачами кафедри кримінально-правових дисциплін для курсантів та студентів університету було проведено практичне заняття з криміналістики на тему «Фіксація криміналістично-значущої інформації з використанням безпілотних літальних апаратів». Практичним досвідом у цій сфері поділився старший спеціаліст-криміналіст з особливих доручень відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Луганській області капітан поліції Олександр Бєлєнков.

Курсанти та студенти ознайомилися з принципами використання безпілотних літальних апаратів під час проведення огляду місця події на прикладі квадрокоптера DJI Air 2s, який було придбано для криміналістичної лабораторії університету у межах грантової програми Європейського Союзу «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка в Луганській області».

 

Здобувачі освіти навчилися споряджати квадрокоптер, керувати ним та здійснювати за його допомогою фото- й відеозапис. З використанням дрона курсанти та студенти оглянули та зафіксували обстановку імітованого місця вчинення кримінального правопорушення.

 

default