Участь курсантів у воркшопі “Лідерство та адвокація”

Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь у воркшопі «Лідерство та адвокація». Він спрямований на покращення знань у сфері ефективної комунікації з громадськістю задля побудови діалогу з регіональною та місцевою владою, вивчення різних інструментів адвокації. Відбулося навчання в межах проєкту «Зміцнення потенціалу молодих жінок для просування плану дій 1325 Жінки Мир Безпека».

Протягом навчання учасники обговорювали приклади жіночого лідерства. Катерина Задоєнко, експертка та тренерка з жіночого лідерства, вчила створювати комунікаційну стратегію лідера, а також презентувала SWOT-аналіз як інструменту розвитку лідерства. Після презентації кожен учасник мав провести та продемонструвати свій SWOT-аналіз за допомогою цього інструменту та обговорити спільні питання.

Тренерки з питань адвокації Елла Ламах та Марія Дмитрієва презентували кейс з адвокації, вчили організовувати адвокаційну компанію, розробляти план. За підтримки тренерів кожна група представляла план, отримала відгуки, після чого вдосконалила та доповнила його попередньою шкалою часу.