Спортивні здобутки курсантів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Днями курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка взяли участь у обласному спортивному  заході.

На базі  Рубіжанського політехнічного коледжу  імені Порай-Кошиці курсанти та студенти закладів вищої освіти регіону змагалися з різних видів спорту: волейболу, стрітболу, підтягування на перекладині (серед чоловіків), перетягування канату та стрибки на скакалці (серед дівчат). Приурочений захід був до Міжнародного дня студентського спорту.

За результатами змагань команда ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка посіла 2 місце у змаганнях з перетягування канату, 3 місце – у змаганнях з волейболу та стрітболу. Щодо підтягування на перекладині: 1 місце виборов Сергій Сухаревський, курсант навчальної групи 21-25, 3 місце посів Кирило Чумаченко, курсант навчальний групи 18-01.  У змаганнях зі стрибків 2 місце посіла курсантка навчальної групи 20-24 Ельвіра Об’єдкова.

Переможців та призерів змагань нагородили подарунками Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

А ми вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!