Курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь у зустрічі, присвяченій питанням ґендерної рівності

16 вересня у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулась зустріч курсантів із представниками «Сєвєродонецької молодіжної ради» у межах проєкту “1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека”.

Зустріч була присвячена ґендерним питанням. Зокрема, тренерка Ірина Ломкова розказала про 4 основні сфери реалізіції резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Закцентувала увагу на запобіганні ґендерному насильству, а також сприянні усвідомлення даної проблематики.

 

Через ігрову форму курсанти вчилися розпізнавати, що можна класифікувати як ґендерне насильство, висловлювали свої думки з приводу проблематики та наголосили на важливості врахування ґендерної перспективи у справі надання допомоги та відновлення.