Випуск молодих спеціалістів у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Сьогодні, у День Національної поліції України, у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка  відбулись урочистості з нагоди випуску курсантів та студентів.

 

У цей день на площі міста було людно та гамірно, панувала атмосфера відвертих емоцій та неприхованих переживань. Молодих спеціалістів прийшли привітати батьки, друзі та кохані.

 

Традиційно захід розпочався  з внесення Прапору Університету.

Із словами привітання до випускників звернувся ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький:

«Вручені вам сьогодні дипломи про вищу освіту – це не тільки визнання  вашої професійної і людської зрілості, а й символ високої відповідальності перед суспільством, державою, які довірили вам таку відповідальну і почесну місію – служити законності, захищати правопорядок. Впевнений, що не одна промениста зірка з’явиться на ваших погонах, і хто зна, можливо, в цьому строю стоять майбутні генерали, міністри, начальники департаментів».

Далі учасники урочистого заходу  вшанували хвилиною мовчання загиблих під час виконання службових обов’язків правоохоронців та поклали квіти до пам’ятника генерала-майора Олександра Радієвського.

Привітати випускників із отриманням диплому про вищу освіту завітали почесні гості:  начальник департаменту боротьби з наркозлочинністю Націнальної поліції України підполковник поліції Сергій Федченко та керівники  правоохоронних і силових структур у Луганській області.

«Щиро вітаю вас, шановні випускники! Ви обрали дуже нелегку, але необхідну нашій державі справу – служити законності та правопорядку. Від сьогодні ви розпочинаєте свій професійний шлях, нехай він буде успішним та перспективним, а майбутня робота – цікавою», – звернувся з  вітальним словом до випускників керівник Луганської обласної прокуратури  Микола Прибіга.

І ось вона довгоочікувана та хвилююча мить: вручення дипломів. 144 молодих спеціалісти отримали дипломи про вищу освіту, 16-тьом з них   присвоєно спеціальне звання старшого лейтенанта поліції та вручено дипломи з відзнакою.

За доброю університетською традицією випускникам-відмінникам вручили подарунки – годинники з гравіюванням. 

Завершилося свято прощанням із Прапором  Університету та урочистим маршем.

Свято випуску перегорнуло останню сторінку університетського життя випускників. Попереду – нелегка та відповідальна служба у лавах Національної поліції України.