У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка тривають лекції для курсантів

У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, у межах співпраці з Департаментом кіберполіції, тривають лекції для курсантів.

Так, 7 липня для здобувачів вищої освіти за участі інспектора ВПК у Луганській області ДКП Національної поліції України, старшого лейтенанта поліції Богдана Демченка, старшого інспектора з ОД ВПК в Луганській області, капітана поліції Олександра Попова та інспектора ВПК в Луганській області, лейтенанта поліції Тетяни Фролової проведено заняття прикладного характеру «Оперативне супроводження досудового розслідування кримінальних правопорушень, що вчиняються в використанням електронно-обчислювальної техніки та інформаційних технологій».

Під час лекції обговорювали питання щодо категорій злочинів, що вчиняються з використанням електронно-обчислювальної техніки та інформаційних технологій, місць локалізації слідів та слідових комплексів, особливостей їх виявлення та фіксацій, особливостей роботи з об’єктами-речовими доказами. Окрім цього, були роз’яснені спеціальні терміни, які становлять основу в боротьбі з кіберзлочинністю. Отримана інформація допоможе майбутнім офіцерам поліції краще зрозуміти специфіку роботи департаменту.

По завершенню лекції курсантам запропонували пройти практику у відділі протидії кіберзлочинам у Луганській області ДКП Національної поліції України.