Реалізація проєкту ЄС у ЛДУВС імені Є.О. Дідоренка

На підставі угоди, укладеної між Луганським державним університетом внутрішніх справ та Європейським Союзом, реалізовується проєкт «Підтримка переміщеного Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в Луганській області». Згаданий проєкт має дві глобальні мети – це соціально-економічний розвиток регіону та примирення на сході України.

Загалом, у межах проєкту запланована реалізація низки заходів: здійснення ремонту і обладнання навчального корпусу університету, впровадження нових освітніх курсів та інноваційних методів навчання, запровадження академічних обмінів з закладами вищої освіти країн ЄС, активізація наукової роботи і проведення конференцій, посилення потенціалу й ролі студентського самоврядування тощо. Крім того, передбачається залучення курсантів та студентів університету до вирішення соціальних проблем регіону, сприяння просуванню прав людини та гендерної рівності в Східній Україні. Загальний бюджет проєкту складає 998 990, 64 євро.

На даному етапі реалізації проєкту Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка було проведено тендерний відбір та розпочато закупівлю обладнання, а також тривають  ремонтні роботи.