Відбувся фінал історико-правових дебатів «OLYMPUS»

9 червня в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбувся фінал історико-правових дебатів «OLYMPUS».

Протягом року 18 курсантських та студентських команд дистанційно і вживу змагалися за звання кращої інтелектуальної еліти університету. Фіналістами стали 4 команди: «Авангард» (група 19-02), «Архімеди» (група 19-23), «Стріла» (група 19-25) та «Клеопатра» (група 20-06).

Після довгих тижнів напруженої підготовки курсанти та студенти зійшлись на дебатах. Усі учасники показали рівень отриманих знань з різних напрямків права; ерудицію та вміння відстоювати свою точку зору, обгрунтовану фактами.

 

Організатором заходу стала викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторія Пилипенко. За її словами, гра відбувалася у форматі британських дебатів, що дало змогу кожній команді спробувати себе у різних ролях: як Уряду, так і Опозиції.

До складу журі, які цього дня оцінювали фіналістів, ввійшли: ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький; суддя Луганського апеляційного суду Віталій Кострицький; начальник відділу Луганської обласної прокуратури Володимир Парфьонов; адвокат, керуючий Адвокатського Бюро «Владислава Гамова» Владислав Гамов та голова ГО «Лабораторія розвитку Луганщини» Яна Литовка.

Після виступу усіх команд настала найемоційніша частина – оголошення переможця дебатів. Його журі обирали за такими критеріями, як: аргументованість позиції, посилання у роботі на нормативно-правові джерела, вміння працювати в команді та послідовність відстоювання власної позиції.

Отож, за результатами оцінок перемогла стала команда  «Авангард» (група 19-02), друге місце посіла команда «Клеопатра» (група 20-06), і третє місце – «Архімеди» (група 19-23).

  

Ректор Віталій Комарницький зауважив, що усі команди підготували цікаві законопроєкти, і кожного варто було послухати.

А на переможців дебатів тепер чекають Всеукраїнський історичний та Всеукраїнський правовий турніри у Києві.