Студенти створювали проєкт власної держави

Розробити проєкт своєї власної держави із особливою формою правління, структурою органів влади та правоохоронною системою змогли студенти першого курсу під час вивчення предмету “Історія держави та права”. Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторія Пилипенко пояснює, що такий підхід до контролю успішності сприяє розвитку креативності та емоційному інтелекту студентів.

Самі ж студенти говорять, що це була цікава робота.

«Ми зрозуміли, що процес державотворення складний. Держава – це не просто назва і державні символи, це ще й фінансова, законодавча системи, та багато інших сфер життя. Завдяки такій роботі ми згадали всі історичні типи  держав і форми державного устрою, по-новому оцінили необхідність комплексних знань з усіх предметів, які нам викладалися на першому курсі”, – ділиться своїми враженнями студентка Анастасія Чумак.

Презентували проєкти своїх держави  здобувачі вищої освіти протягом тижня – а це близько десяти держав різних за формою і типом правління. Під час своїх презентацій студенти зачепили низку глобальних проблем, які зокрема стосувалися екології, енергозбереження, відмови від зброї масового знищення тощо.