Випуск магістрів-заочників

14 травня 2021р. в урочистій атмосфері свої дипломи магістра отримали 76 слухачів та студентів факультету заочного та дистанційного навчання Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Віталій Мар’янович Комарницький, який побажав усім досягати своєї мети, не зупинятись на досягнутому та продовжувати розвиватись в науковому плані.

Від науково-педагогічного скліду університету магістрів привітали декан факультету заочного та дистанційного навчання Гаврик Сергій Юрійович та доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Головкін Сергій Вікторович. Вони побажали випускникам використати на повну отримані теоретичні знання та практичні навички у подальшій роботі.

 Випускники-магістри, в свою чергу, висловили подяку керівництву вишу, факультету та науково-педагогічним працівникам, та запевнили, що своїми здобутками гідно примножать славні традиції навчального закладу на користь державі та українському народові.

На цій зворушливій ноті під гімн Університету випускники попрощалися з рідною Альма-матер, розпочавши новий етап свого життя.

Бажаємо нашим випускникам щасливої дороги життя!