ВПЛИВ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ЇХНЬОГО ОБЛАДНАННЯ НА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка відбувся другий семінар-практикум за темою «ВПЛИВ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ЇХНЬОГО ОБЛАДНАННЯ НА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»  присвячений Тижню безпеки дорожнього руху 1-го етапу за участю викладацького складу університету, військової інспекції безпеки дорожнього руху (ВІБДР) Луганського зонального відділу військової служби правопорушення майора Дмитра ШОПІНА, ВІБДР Луганського зонального відділу військової служби правопорушення старшого сержанта Андрія ЗЕНЕНА, старшого інспектора відділення дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції України старшого лейтенанту Євгена рійович САФРОНОВА, інспектора відділення дорожнього руху Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції України старшого лейтенанта Олександра МИРОШНИЧЕНКА.

 

Доцент кафедри спеціальних дисциплін та домедичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Зураб БОЛОТАШВІЛІ надав презентацію з зазначеної теми.

«Правилами дорожнього руху України на водіїв транспортних засобів покладається ряд обов’язків. Вони стосуються і документів, які водій зобов’язаний мати при собі, і дій водія у випадку зупинки транспортного засобу працівником поліції. Але найбільш важливими є обов’язки водія покликані забезпечити безпеку дорожнього руху. Безпека дорожнього руху — це комплекс та система правил, заходів і засобів, що забезпечують умови безпечного дорожнього руху, які спрямовані на захист і збереження життя і здоров’я активним та пасивним учасникам дорожнього руху, а також захист і збереження довкілля та майна»,  – зауважив Зураб БОЛОТАШВІЛІ.

Також він надав слово доповідачам зі складу курсантів, студентів та гостей, які мають власне бачення зазначеної теми семінару-практикуму.