Круглий стіл “Актуальні питання європейської та євроатлантичної інтеграції”

У травні викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін організували та провели круглий стіл “Актуальні питання європейської та євроатлантичної інтеграції”.

Між викладачами кафедри та практикуючими спеціалістами, які були запрошені, відбулась академічна дискусія. Так, Володимир Парфьонов, начальник відділу Луганської обласної прокуратури, виступив з доповіддю «Захист культурних цінностей про приклади з вітчизняної і європейської практики»; Денис Снітко, головний спеціаліст з питань нотаріату у Луганській області Управління нотаріату Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Харків), презентував доповідь «Питання дослідження: про необхідність наукового підходу в практичній діяльності юристів і правоохоронців у контексті світового і європейського досвіду»; Андрій Ковальов, головний спеціаліст відділу Луганської обласної прокуратури, виступив з доповіддю «Незаконні збройні формування: історія і сучасність».

Взяли участь у заході і доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Василь Поклад та старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторія Пилипенко.

Були обговорені ключові питання та передумови процесу європейської інтеграції, значення співробітництва з Європейським Союзом для національної безпеки України, етапи розвитку європейської спільноти.

Ще одним елементом круглого столу став конкурс наукових курсантських робіт кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, де студенти у своїх роботах розкривали актуальні проблеми історії та теорії держави та права, європейської та євроатлантичної інтеграції. За його результатами визначили та нагородили переможців:

І місце – Євген Ступченко, курсант 2 курсу (група 19-02);

ІІ місце – Андрій Лисицинський, курсант 2 курсу (група 19-01);

ІІІ місце – Данило Корнієнко, курсант 2 курсу (група 19-02).

А також було нагороджено Людмилу Бєлоус, курсантку 2 курсу (група 19-02), у номінації «За ораторську майстерність» та Ельвіру Помиляйко, курсантку 2 курсу (група 19-01), у номінації «За полемічність у процесі виступу».