День народження ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Сьогодні, 20 травня, з нагоди 28-річниці створення Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка, відбулось ранкове урочисте шикування. Ректор Віталій Комарницький висловив глибоку шану й подяку всьому колективу університету в плеканні молодої надії нашої держави.

«У цей прекрасний день багато років тому ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка  був заснований, щоб перетворитися в альма-матер для багатьох талановитих людей. Я впевнений, що попереду наш легендарний університет чекають чергові перемоги, злети, здобутки та досягнення», -підкреслив Віталій Комарницький.

Представники університету за багаторічну працю, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість були відзначені нагрудними знаками, грамотами та подяками Міністерства внутрішніх справ України й Верховного суду України.

«Високі нагороди, якими удостоєно багатьох працівників колективу університету – свідчення державного й громадського визнання заслуг закладу вищої освіти, який на сьогодні є могутнім східним форпостом юридичної спеціалізованої освіти в Україні», – зазначив ректор вишу.

У рамках заходу також були нагороджені переможці Чемпіонату Університету з курсантського триборства в командному та особистому заліку.