Конкурс на заміщення вакантної посади

У Луганському державному університеті внутрішніх справ  імені Е.О. Дідоренка оголошено конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування кримінальних правопорушень територіальними органами Національної поліції України.

До конкурсної комісії було подано заяву Холоденко Наталії Олександрівни про участь в конкурсі на заміщення вакантної посади наукового співробітника. За результатами опрацювання поданих нею документів та співбесіди, було прийнято рішення обрати Холоденко Н.О. на посаду наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування кримінальних правопорушень територіальними органами Національної поліції України. Рішення прийняте шляхом таємного голосування (за – 8, проти – немає, недійсних бюлетенів – немає) (протокол № 1 від 23.03.2021 р.).

Вчена рада ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка затвердила результати конкурсу на заміщення вакантної посади наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування кримінальних правопорушень територіальними органами Національної поліції України (протокол № 11 від 25.03.2021 р.).