Річниця пам’яті Героїв Крут

З нагоди річниці пам’яті Героїв Крут старшою викладачкою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторією Пилипенко та доцентом Ольгою Куцевською в рамках роботи гуртка “Чорна рада” було проведено інформаційний захід із залученням працівників Луганської обласної прокуратури.

Вікторія Пилипенко зазначила, що бій під Крутами є символом стійкості українського народу та історичним уроком того, що боротьба за державність неможлива без професійної армії.

Також викладачка зауважила, що на сьогодні на варті національної безпеки стоять не лише військові на передовій, але й працівники правоохоронних органів.
Після короткої історичної довідки слово взяли працівники Луганської обласної прокуратури, які розповіли курсантам про виклики у роботі прокурора.

“Ми почули багато нового та цікавого для нас у сфері роботи юриста, та саме прокурора; його плідної праці та відповідальності перед суспільством та державою. Виступ працівників прокуратури довів нам, що ми обрали саме ту професію, про яку мріяли. На наш погляд, такі зустрічі потрібно проводити частіше для підняття теоретичних знань майбутніх юристів нашої держави”, – поділився враженнями від зустрічі курсант Данило Криштопа.