Дружній діалог однодумців зі Сходу та Заходу

З нагоди Дня Соборності курсанти та колектив ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка провели онлайн зустріч із капітаном поліції, заступником начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції  Вірою Проців.

Учасники зустрічі мали змогу обмінятися досвідом організації святкування Дня Сорності на Львівщині та Луганщині, подискутувати щодо доцільності легалізації носіння зброї, як основи не лише самозахисту, але й захисту державних інтересів.

 

Після історичного екскурсу та висвітлення юридичної сторони значущості для українського державотворення підписаного Акту Злуки УНР і ЗУНР, 22 січня 1919 року, проведеного викладачкою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторією Пилипенко, курсанти отримали змогу задати пані Вірі питання професійного характеру. Найбільше молодих поліцейських цікавили питання організації комунікації з населенням, протидії проявам ворожості громадян до поліцейських.

Представник Патрульної поліції Львівщини наголосила, що головне у роботі поліцейського чітко дотримуватися закону та діяти в рамках українського законодавства. Курсантам вона порадила насолоджуватися кожною миттю навчання, розвивати якомога більше практичних навичок і відповідально ставитися до обраної професії. Вона також наголосила, що пишається з того, що в Національній поліції багато жінок.

«Робота в поліції для жінки важка, але жінка в поліції може більше, ніж просто долати труднощі, вона є доказом того, що немає нічого неможливого», – зазначила пані Віра.

Дружня атмосфера та діалог однодумців вкотре довів, що Україна – єдина. І між українцями немає кордонів.