В університеті вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Саме у цей день, 14 грудня 1986 року, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі ЧАЕС. Зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища. Таким чином, цього дня було поставлено умовну крапку в боротьбі з чорнобильським лихом.

«Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах. Хочу зазначити що багато працівників органів внутрішніх справ брали участь у ліквідації наслідків цієї аварії. Кількість правоохоронців з Луганської області складала майже 4000 громадян. Завдяки їх мужності, ми сьогодні можемо з жахом лише згадувати про ті події. У наших серцях назавжди залишиться невмируща пам’ять про солдатів атомного фронту»,- звернувся до молоді декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Володимир Бондар.

Курсанти та студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка хвилиною мовчання надали данину пам’яті загиблим ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Молодь також долучилася до спільного перегляду документального фільму “34 роки трагедії на ЧАЕС”.