Участь представників університету в міжнародній серії вебінарів «Empowering Youth with conflict analysis skills – empowering community»

Курсанти 4 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка Іван Артюх, Яна Лусік, Карина Костенко, Дмитро Попов та Дар’я Топчій під керівництвом доцента кафедри юридичної лінгвістики та практичної психології Олександра Звонка з жовтня місяця беруть участь у міжнародній серії вебінарів і воркшопів «Розширення прав і можливостей молоді за допомогою навичок аналізу конфліктів – розширення прав і можливостей спільноти», які спрямовані на отримання навичок аналізу конфліктів та обмін знаннями між молоддю регіону Східної Європи. 12 студентських команд із закладів вищої освіти України та Молдови на чолі з куратором від кожної команди протягом трьох місяців детально знайомилися з навичками аналізу конфліктів у суспільстві. Під час роботи в режимі онлайн кожна команда представляла власний кейс, ґрунтуючись на проблематиці свого регіону або громади.  

  

22 грудня відбувся завершальний, третій етап міжнародного проєкту «Розширення можливостей молоді за допомогою навичок аналізу конфліктів – розширення можливостей громад» за участі університетів з України та Молдови.

Наша команда медіаторів за результатами оцінки журі стали номінантом щодо аналізу (гострого) насильницького конфлікту. Усі учасники отримали відповідні сертифікати участі в міжнародному проєкті та подарунки від організаторів.

«Empowering Youth with conflict analysis skills – empowering community» – це проект Одеської обласної Групи Медіації, який реалізується за підтримки Глобальної партнерства щодо запобігання збройних конфліктів (GPPAC).