Представник Управляння державної охорони України взяв участь в онлайн-заході для молодих поліціянтів

30 листопада для курсантів першого курсу за ініціативи доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Василя Поклада був зорганізований вебінар на тему: «Логіка побудови й перевірки версій» за участю випускника Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка 2012 року, старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ Управління державної охорони України В’ячеслава Стецюри.

   

Пан В’ячеслав на власному прикладі пояснив важливість періоду навчання для успіху в подальшій роботі. Зі спогадів молоді поліцейські дізналися як корисні знання з логіки, отримані в університеті, стали в нагоді під час несення служби. Зокрема, наскільки було простіше та легше створювати різні варіанти розвитку будь-якої ситуації для розкриття злочину.

«Уміння правильно й ефективно мислити та спілкуватися вкрай важливе для досягнення успіху не тільки політиками чи журналістами, а й поліцейським. У своїй службовій діяльності працівникам правоохоронних органів в край важливо використовувати логічне мислення, спрямоване на дослідження даних про правопорушення, висування версій того, що відбулося, їх перевірки», – зазначив В’ячеслав Стецюра.

Курсантів цікавило як зрозуміти, що злочинець не говорить правду; чи часто під час побудови версій використовується дедукція та особливості роботи в державній охороні. На всі питання представник Управляння державної охорони України надав змістовні відповіді.