В ігровій формі юні правознавці закріпили свої знання з виборчого права

4 листопада завідувач кафедри державно-правових дисциплін ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Володимир Нестерович у режимі відео-конференції провів Workshop з виборчого права для курсантів та студентів 2 курсу спеціальності «Право»  за участю громадського омбудсмена із захисту виборчих прав ГМ ОПОРА в Луганській області Сергія Кошеля.

 

У застосунку «Mentimeter» молодь висловилась щодо місця виборів у сучасній демократичній державі та ролі поліції у забезпеченні проведення чесних і демократичних виборів. Хмара тегів показала цікавий результат та демократичність світогляду курсантів і студентів. На навчально-освітньої платформи «Moodle» учасники заходу пройшли оцінювання на знання засад виборчого законодавства України.

За результатами змагання найбільш обізнаними знавцями з виборчого права визначені Людмила Білоус, Вікторія Шевченко та Данііл Євсюков. Переможці отримують корисні подарунки від громадської мережі ОПОРА.

Під час виборів 25 жовтня курсанти 2 курсу вже були залучені до охорони громадського порядку та публічної безпеки, тож у роботі Workshop використовували особистий досвід і професійні знання.