Про один із найвидовищних видів спорту сьогодні в онлайн-просторі говорили в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Викладачами кафедри спеціальної фізичної підготовки для здобувачів вищої освіти була зорганізована захоплююча лекція на тему «Елементи боротьби самбо».

Молодь почула складну історію виникнення цього виду спорту в світі та в Україні, дізналась про створення системи правил, сучасні школи, стилі та напрями, видатних спортсменів країни і Луганської області та їх вагомі здобутки на міжнародній арені.

«Самбо – охоплює в собі найбільш ефективні прийоми й тактик різних єдиноборств, бойових мистецтв і народних видів боротьби багатьох країн світу. Спортсмени, які займаються самбо вважають, що ця боротьба допомагає виховати самодисципліну, впевненість у власних силах, витримку і волю до перемоги, а найголовніше – навчає захищатися як від неозброєного, так і нападника зі зброєю», – підкреслили викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Найбільше захоплення у хлопців та дівчат викликала розповідь про самбістів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, їх підготовку, спортивні перемоги та внесок у цей вид спорту в Україні та світі.