Прийоми ефективного знешкодження злочинців від КОРДівців (відео)

14 серпня до практичного заняття курсантів 2-го курсу факультету підготовки фахівців органів Національної поліції України щодо тактики спеціальних дій були запрошені співробітники Управління «КОРД» Луганської області. Спецпризначенці продемонстрували ряд тактичних і вогневих вправ для ефективного знешкодження злочинців, які в подальшому зможуть використовувати молоді поліцейські.

         

Під час заняття курсанти відпрацьовували різні техніки затримання озброєного правопорушника, розглянули особливості затримання злочинця у парі й групами та розібрали алгоритм надання домедичної допомоги в бою.

Співробітники Управління «КОРД» поділилися з молоддю власним досвідом проходження жорстокого відбору, періодом курсу виживання та спецпідготовкою за міжнародними стандартами. Особливу увагу приділили професійно-психологічному відбору кандидатів на службу в Національну поліцію, психологічній підготовці працівників поліції до виконання своїх функціональних обов’язків як у повсякденних, так і в екстремальних умовах.