Прийом електронних заяв на вступ до ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Сьогодні, 13 серпня 2020 року, розпочинається прийом електронних заяв на вступ до ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка для здобуття вищої освіти ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (за контрактом). Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети на https://ez.osvitavsim.org.ua/ та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО в університеті, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Для подання заяв до вишів вступники реєструють свій електронний кабінет. Покрокові інструкції та відеороз’яснення щодо того, як створювати та реєструвати електронний кабінет розміщені на сайті МОН. Якщо, наприклад, вступник побачив у е-кабінеті навпроти своєї заяви статус “Потребує уточнення вступником”, у жодному разі не слід її скасовувати, потрібно звернутись до вишу та надати необхідні роз’яснення – скасування заяв призводить до втрати пріоритетності, потім вже неможливо подати заяву з такою ж пріоритетністю.

Ті вступники, які мають право складати вступні іспити замість ЗНО мають зареєструватися в освітніх центрах університету «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» (вступники з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, лінії зіткнення, з АР Крим та м. Севастополь).

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги і що вона підтверджена закладом після подання заяви.

Прийом заяв у паперовому вигляді триватиме за  адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 1.

Перелік необхідних документів:

  • копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • копія диплома молодшого спеціаліста та додатка до нього;
  • копія сертифікатів ЗНО з української мови та літератури, історії України та з іноземної мови або математики для спеціальності 081 «Право» 2017-2020 років;
  • документи, які засвідчують право вступу за спеціальними умовами;
  • чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних).

Розклад вступних випробувань розміщено на сайті Університету https://lduvs.edu.ua/