Конференція «День Конституції України»

З нагоди Дня Конституції України в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін була зорганізована курсантська конференція.

       

Доцент кафедри державно-правових дисциплін Іван Загоруй у вступному слові звернув увагу учасників конференції на складнощі конституційного процесу в Україні та постійну безперервну роботу над внесенням змін й поправок до чинного Основного закону.

“Знання і розуміння статей Конституції не лише полегшує життя громадян, але й створює правове поле можливостей для вдосконалення та професійного саморозвитку юриста”, – зауважив Іван Семенович.

У своїх доповідях молоді поліцейські розглянули Конституційний процес в Україні, зміст та правові наслідки внесення змін до Конституції України 2004, 2010. Доповідачі не оминули й реакцію засобів масової інформації на зміни до Конституції 2010-2019 рр. На завершення заходу, курсанти зробили аналіз деяких статей Основного закону України та долучилися до спільного обговорення.

Декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Володимир Бондар поділився власними спогадами про День прийняття Конституції України та наголосив на тому, що професійна етика поліцейського починається з дотриманням Конституції України.

Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін  Вікторія Пилипенко привітала усіх із прийдешнім державним святом та побажала у наступному навчальному році натхнення до організації та активної участі у наукових заходах не лише університету, але й області.

У рамках наукового заходу були відзначені активні учасники історичного гуртка «Чорна рада»: Соснін Данило, Крикунов Захар, Коваленко Дар’я, Лісовецький Микита та Завгородній Данило.