Он-лайн ресурси для взаємодії з аудиторією 

03 березня викладачі університету мали можливість протестувати сучасні онлайн сервіси для комунікації з аудиторією.  Т.в.о. ректора Микола Карчевський ознайомив професорсько-викладацький склад ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка з онлайн ресурсами для створення інтерактивних презентацій, опитувань, голосування в режимі реального часу, що дозволяє отримувати моментальний зворотній зв’язок з аудиторією. 

За словами пана Миколи онлайн-опитування може бути важливим елементом  оцінювання, адже дає змогу і викладачеві, і студентові простежити процес опанування знань, а не тільки результат. Проводячи коротке опитування на початку тематичного блоку й наприкінці, легше діагностувати досягнення на кожному з етапів навчання, а також вчасно виявляти проблеми й запобігати їх нашаруванню,  підтримувати бажання навчатися.  

Крім цього, використання таких технологій дозволяє якісно змінити настрій аудиторії, зробити спілкування з викладачем більш захопливим та  інформаційно наповненим. По завершенню заходу всі мали можливість створити власну презентацію та впевнитися в успішності й ефективності її використання.