Як встановити психологічний контакт із потерпілими, що знаходяться в надзвичайно вразливому стані ?

Про це говорили з курсантами та студентами першого курсу. Зокрема розглянули приклади справжніх допитів у форматі відеороликів, що проходили у так званій «зеленій кімнаті». Викладачі розповіли про специфіку роботи зі соціально-вразливою категорією дітей та наслідки поведінки після трагічних випадків.

Особливу увагу приділили спеціальним лялькам-манекенам, які є важливим елементом при роботі з дітьми. Такий досвід перейняли у Поліцейському тренінговому центрі Чеської Республіки. Подібні інструменти дають змогу краще зрозуміти сутність діалогу з жертвою або свідком та виявити склад злочину.

Найближчим часом у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка планується відкриття «зеленої кімнати», в якій молоді поліцейські зможуть проводити практичні учбові допити із застосуванням іграшок та ляльок-манекенів.