Відповідальність за порушення правил дорожнього руху

03 лютого в університеті для курсантів 1-3 курсів було проведено факультативне заняття з вивчення вимог розділів 2 та 4 Правил дорожнього руху, затверджених постановою КМУ від 10.10.2001 №1306.

Доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін Зураб Болоташвілі ще раз нагадав молоді обов’язки й права пішоходів та водіїв механічних транспортних засобів. Курсанти розібрали, які документи повинен мати при собі водій, особливості передання керування транспортним засобам іншим особам, обов’язки водія в разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди тощо.

«Ви, як учасники дорожнього руху маєте знати та неухильно виконувати ці правила. Будьте взаємно ввічливими, за будь-яких умов не створюйте небезпеку чи перешкоду руху. Найвища людська цінність – це життя. І пам’ятайте – дорожній рух не пробачає помилок», – зауважив Зураб Болоташвілі.