Три номінації  на конкурсі «Молода людина Луганщини 2019» отримали представники університету

Сьогодні в Сєвєродонецьку відбулось церемонія нагородження переможців XII обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2019». У номінації “Молодий вчений року” був нагороджений доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко. Молодим працівником правоохоронних органів цьогоріч став викладач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Андрій Ігнатенко. А відкриттям 2019 року в галузі спорту було визнано випускника магістратури спеціальності «Право» Тараса Губаренко.

Ми щиро пишаємося нашими представниками. Ви є гідним прикладом для підростаючого покоління. Бажаємо вам успіхів на благо розвитку України та в ім’я розквіту Луганщини.