Курсанти та студенти демонстрували навички ведення переговорів

Минулого тижня в межах проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» в м. Київ відбулися Змагання з ефективного вирішення спорів серед студентів закладів вищої освіти України третього й четвертого рівня акредитації. Протягом чотирьох днів наша команда у складі Івана Артюха, Альбіни Крамаренко та Маргарити Каракуліної під керівництвом доцента кафедри юридичної лінгвістики та професійної психології Олександра Звонка показала високий рівень переговорних навичок із застосуванням технік медіації.

До участі у заході були відібрані 16 команд з поміж 44 команд-заявниць різнопрофільних ЗВО. Ролі медіаторів та суддів у змаганні виконували 50 найкращих фахівців, які також надавали можливість на практичних прикладах(кейсах) зрозуміти дієвість медіації . Представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка посіли шосте місце, отримали подяки за участь у змаганнях та сертифікати учасників заходу.