Хочу бути поліцейським

19 лютого Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренко вкотре відкрив двері для майбутніх абітурієнтів. Для школярів м.Сєвєродонецьк на п’яти локаціях було зорганізовано знайомство з університетом.

Викладачі ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка провели з молоддю тестові завдання з дисципліни «Професійна діяльність поліцейських» та «Безпека життєдіяльності та охорони праці», показали виступи з фізичної підготовки, самооборони й вогневої підготовки. Експерти Луганського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру презентували обладнання криміналістичної лабораторії.

Для хлопців та дівчат курсанти провели цікаву екскурсію навчальним корпусом, познайомили з факультетами, спеціальностями, умовами навчання, проживання й особливостями несення служби рядового поліції.

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка запрошує всіх, хто мріє стати поліцейським, приєднатися до великої курсантсько-студентської родини нашого навчального закладу.