Залучення практичних працівників поліції до навчального процесу

У рамках Плану заходів взаємодії Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з практичними підрозділами ГУНП в Луганській області на кафедрі кримінально-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України проводяться бінарні заняття.

Так, 10 січня на запрошення доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Володимира Бондаря працівниками ГУПН в Луганській області було проведено спільну лекцію за участю практичних працівників Національної поліції, на тему: «Сутність, методи та форми аналізу інформації, які застосовуються під час досудового розслідування кримінальних правопорушень».

Начальник Другого відділу Управління протидії наркозлочинності в Луганській області капітан поліції Дмитро Фісенко висвітлив алгоритми складання схем подій, дій та аналізу телефонних номерів, які використовуються під час документування та досудового розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Керівник підрозділу Інтерполу та Європолу Головного управління Національної поліції в Луганській області майор поліції Денис Скляниченко окреслив основні напрями міжнародного співробітництва у боротьбі із транснаціональною злочинністю, на конкретних прикладах продемонстрував можливості міжнародних інформаційних систем у інформаційно-аналітичному забезпеченні досудового розслідування кримінальних правопорушень зазначеної категорії.