Увага, вступнику!

Залишилося 2 тижня до завершення реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року. Усі бажаючі перевірити свої сили на пробному тестуванні мають зареєструватися до 24 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадуємо, що для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, зараховуються у тому числі бали сертифіката(ів) зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, історії України. Для участі в конкурсі за спеціальністю 081 «Право», крім того, приймаються сертифікати з однієї з іноземних мов (англійська, французька, німецька або іспанська) та/або математики (на власний розсуд вступника).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня; з історії України, з математики, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня

Звертаємо вашу увагу, що у день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНОРезультати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.