Бути поліцейським – це престижно

Протягом зимової відпустки курсанти першого курсу відвідали середні загальноосвітні школи міста Сєвєродонецька, в яких проходили навчання. Молодь жваво ділилася враженнями від освітнього процесу, розповідями про курсантське життя, перевагами отримання освіти в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка та власним досвідом вступу до університету.

«Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка має кваліфікований професорсько-викладацький склад, потужну матеріально-технічну базу. Ви матимете можливість реалізувати свої наукові, спортивні, творчі здібності. На високому рівні в університеті зорганізоване дозвілля курсантів та студентів», – ділилися враженнями молоді поліцейські.

Школярі й курсанти поспілкувалися щодо ролі правильного вибору професії в житті та важливості поліцейської служби в Україні.