Бінарне заняття зі співробітниками відділу ювенальної превенції

21 січня  у рамках Плану заходів взаємодії Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з практичними підрозділами ГУНП в Луганській області за участю доцента кафедри організації правоохоронних та судових органів Миколи Яковенка, начальника відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Луганській області Андрія Кочубея та старшого інспектора з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Луганській області Олександра Якущенка було проведено бінарне заняття для курсантів та студентів першого курсу з дисципліни «Запобігання та протидія домашньому насильству».

 

Під час лекційного заняття були висвітлені основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Правоохоронці розповіли молоді про можливості забезпечення органами  поліції комплексного інтегрованого підходу до подолання домашнього насильства,  надання всебічної допомоги постраждалим особам та утвердження ненасильницького характеру приватних стосунків.

Учасники бінарного заняття активно обговорювали аспекти  щодо запобігання домашньому насильству та булінгу, реагування на такі факти шляхом запровадження механізму взаємодії уповноважених суб’єктів, що здійснюють заходи, надання допомоги та захисту постраждалим особам, забезпечення відшкодування шкоди, завданої домашнім насильством, належне розслідування фактів домашнього насильства, притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності та зміна їхньої поведінки.