Спортивні досягнення курсантів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

У другій половині грудня молоді поліцейські взяли участь у декількох силових змаганнях у Києві та Київській області. Наші спортсмени стали золотими та срібними призерами Кубку України з кікбоксингу в своїх вагових категоріях: курсанти 1 курсу Михайло Головчанський та Віолетта Котлярова – I місце; курсант 2 курсу Станіслав Бутенко – II місце.

Михайло та Віолетта також представляли Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків і жінок до 22 років. Понад 200 боксерів з України змагалися за чемпіонські звання. У півфіналі Михайло поступився майстру спорту міжнародного класу та посів 5 місце. Віолета виконала в своєму поєдинку норматив кандидата в майстри спорту, але нажаль теж посіла 5 місце.

До складу суддівської колегії ввійшов викладач кафедри фізичної підготовки ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, суддя міжнародної категорії Володимир Лопатін.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів Володимира Копилова, Олега Лимаря, Володимира Лопатіна з великими та маленькими перемогами на шляху до Чемпіонського олімпу.