Можливості працевлаштування студентів у лавах патрульної поліції Луганщини

В університеті відбулась робоча зустріч співробітників управління патрульної поліції Луганської області зі студентами, які навчаються за кошти фізичних чи юридичних осіб. Молодь отримала змістовну інформацію щодо особливостей працевлаштування та перспектив несення служби студентів під час навчання в органах та підрозділах поліції на посадах молодшого складу поліції.

Патрульні зауважили, що студенти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на службу в поліції, мають пройти всі етапи конкурсу: тестування, медичне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки, тестування особистих характеристик та співбесіду з поліцейської комісією.

Студенти, які пройдуть відбір, з початку календарного року будуть направлені для проходження первинної професійної підготовки по місцю дислокації ЗВО, яку проходитимуть паралельно з отриманням вищої освіти. За словами поліцейських, такі студенти мають можливість отримати два диплома одночасно – про вищу освіту та диплом «кваліфікованого робітника» – поліцейського.