Загальнонаціональний юридичний форум «Доступ до правосуддя у контексті реформи децентралізації в Україні»

13 грудня 2019 року Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Луганський місцевий осередок ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» в партнерстві з Координатором проектів ОБСЄ в Україні організує проведення Загальнонаціонального юридичного форуму на тему «Доступ до правосуддя у контексті реформи децентралізації в Україні».

У межах роботи форуму відбудеться обговорення таких проблемних питань:

  • реформа децентралізації та способи забезпечення доступу до правосуддя;
  • реформування кримінального законодавства: проблеми та перспективи;
  • організаційно-правові та процесуальні аспекти діяльності органів правопорядку та суду;
  • доступ до правосуддя в умовах проведення операції об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони в Донецькій та Луганській областях.

Запрошуємо наукових та науково-педагогічних працівників, адвокатів, суддів, співробітників органів правопорядку та представників юридичного бізнесу і громадських організацій для участі в роботі форуму.

Робота форуму розпочнеться 13 грудня 2019 року об 11 год. 00 хв. у приміщенні навчального корпусу № 2 ЛДУВС ім. ЕО. Дідоренка за адресою: Україна, м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 41. Реєстрація учасників з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.

Для участі у форумі необхідно до 1 грудня 2019 року надіслати заявку та тези доповіді (зразки додаються) на адресу електронної пошти: [email protected] (з позначкою в темі листа «Форум») або заповнити електронну анкету за посиланням: https://forms.gle/qCA3QDb8cckuMmNy9. Надходження зазначених матеріалів підтверджуватиметься.

Для отримання оновлень про подію відвідайте Facebook захід форуму https://www.facebook.com/events/530249137753350/

За підсумками проведення форуму планується опублікування збірника його матеріалів.

Просимо заздалегідь повідомити про час прибуття до м. Сєвєродонецька та потребу бронювання місця в готелі.

Чекаємо Вас на юридичному форумі!

Координатор: Кривонос Максим Васильович (т. 050 031 44 13)